Wykończenie doskonałe

Chyba większość z nas używa pudru sypkiego – do wykończenia makijażu, do poprawy w ciągu dnia, by się „nie świecić”. I pewnie większość z nas ma problem z doborem dobrego pudru – takiego, by się dostosował do skóry, był lekki, nie robił nam „maski” na twarzy…, by idealnie wtopił się w naszą skórę.

Ponad rok temu firma Dr Irena Eris wprowadziła na rynek kosmetyki kolorowe ProVoke, które poza właściwościami upiększającymi również pielęgnują naszą twarz.

 

Ja, po przetestowaniu, zaprzyjaźniłam się na dłużej z pudrem sypkim Illuminating Loose Powder – natural. To, co dla mnie istotne: przede wszystkim zapewnia długotrwałe, matowe wykończenie. Doskonale stapia się ze skórą, wygładza ją i nawilża.
Naturalny kolor z drobinkami opalizującymi w sposób bardzo dyskretny rozświetla twarz.
I idealnie komponuje się z podkładami, również tymi poza marką ProVoke:-)
 
Loose Powder to zdecydowanie wysokiej jakości puder sypki, która zawiera wyciąg z oleju Acai.

I dzięku temu, oprócz działań matujących – jakże to dla nas ważne – również pielęgnuje skórę, nawilża i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. I wartość dodatkowa:-): puder jest testowany dermatologicznie.

Puder sypki Illuminating Loose Powder – natural ProVoke dostępny w perfumeriach stacjonarnych Douglas oraz online i na www.sklep.drirenaeris.com/pl
Cena 85 zł/ 11 g

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *