Wygładzanie i odżywianie – dermokosmetyk doskonały

21 dni – tyle potrzebuje serum SÉRÉNAGE by odnowić naszą skórę – solidnie odżywić i poprawić gęstość:-)

avene-woda-termalna

Jesteś zabiegana: praca, zakupy, szkoła, dzieci, dom, znowu praca… i w tym pędzie nie zapominasz o sobie. Brawo:-)  Dla wszystkich, które z życia potrafią wycisnąć każdą wolną chwilę dla siebie – biję brawo!

Jesteś czynna, aktywna zawodowo, i … wciąż młoda. Jesteś świadoma swoich potrzeb, dbasz o siebie, pielęgnujesz swoje ego, i … realizujesz swoje marzenia! Poszukująca wciąż tych kilku chwil dla siebie, ale jesteś!

Współczesne dojrzałe kobiety są coraz bardziej świadome swoich potrzeb i czerpią z życia pełnymi garściami. Prowadzą bogate życie towarzyskie, są aktywne zawodowo i uprawiają sport. Chcąc przedłużyć okres młodości, coraz częściej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej, a codzienna pielęgnacja, szczególnie przeciwzmarszczkowa jest dla nich bardzo ważna. Wymagają szybkich rezultatów. Potwierdzają to statystyki – po preparaty anti aging, kilkakrotnie w ciągu tygodnia, sięga aż 82% Polek w wieku powyżej 50 lat.

montage-serenage-15-07-2015_fond-gris

Młoda skóra posiada naturalne zasoby włókien, które stanowią jej podporę i zapewniają jej gładki i sprężysty wygląd. Z wiekiem zasoby te ulegają wyczerpaniu, występują miejscowe załamania, pojawiają się zmarszczki, aż w końcu „rusztowanie” przestaje być stabilne i opada. Dodatkowo maleje ilość gruczołów łojowych w skórze, co powoduje, że jej odnowa staje się coraz powolniejsza. Jednocześnie w skórze dojrzałej obserwuje się znaczący spadek ilości kwasu linolenowego – substancji wchodzącej w skład cementu międzykomórkowego, chroniącego organizm przed nadmierną utratą wody.

Objawy? Utrata gęstości skóry, opadanie owalu twarzy, obrzmiałe policzki i często- opuchnięcia wokół oczu. Skutek? Coraz bardziej cienka, sucha i wrażliwa skóra. Ratunek?

Serum SÉRÉNAGE Avene – 21 dniowa kuracja, do stosowania 2 -3 razy w roku. Zaaplikuj serum pod krem na dzień i na noc. Działa rewitalizująco, wzmacnia i błyskawicznie wygładza skórę. Serum szybko wnika w skórę, uwalniając składniki aktywne i zwiększając skuteczność kremu. Ma delikatny zapach o nucie kwiatowej.

Testowany pod kontrola dermatologiczną i oftalmologiczną.

woda-termalna-avene

 

 

Pamiętaj o wodzie termalnej

– codziennie dawka przed aplikacją kremu

koi, nawilża, chłodzi i łagodzi podrażnienia skóry!

 

 

 

 

Odżywcze serum SÉRÉNAGE AVENE dostępne w aptekach

CENA 139 zł / 30 ml

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

GĘSTOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY – H.A.F. Frakcje Kwasu Hialuronowego (2 razy większe stężenie niż w kremie) o kontrolowanym i zróżnicowanym rozmiarze, stymulują w skórze właściwej fizjologiczny proces syntezy kwasu hialuronowego, przywracając nawilżenie, wypełnienie oraz wzmocnienie włókien podtrzymujących skórę.

DZIAŁANIE WYGŁADZAJĄCE, OCHRONNE I ODŻYWCZE – Zawarty w formule serum Glikoleol – induktor kwasu linolenowego, wspomaga syntezę naturalnych lipidów w skórze.

UKOJENIE: – Wysoka zawartość Wody Termalnej Avène, koi i łagodzi skórę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *