Słodkie odżywienie skóry

Czekolada – słodka przyjemność, której nie sposób sobie odmówić. Rozkosz podniebienia, nad którą czasami (wiem po sobie) nie można zapanować. Ale we wszystkim co robimy, jeśli tylko dobrze pokombinujemy, możemy znaleźć wyjście z sytuacji: gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym? Dwa w jednym? Odrobina rozkoszy spowalniająca procesy starzenia się naszej skóry? Uwierzycie, że jest to możliwe?🙂

Doskonale wiemy, że z wiekiem nasza skóra starzeje się i jej metabolizm zwalnia. Niestety, tego procesu nie możemy  zatrzymać… ale możemy go znacznie opóźnić. Robimy to, stosując dobre, sprawdzone kosmetyki. Kremy wygładzające nasze pierwsze zmarszczki i odpowiednia pielęgnacja pomagają nam znacznie poprawić i wygląd i samopoczucie.

A czym można zminimalizować skutki starzenia się skóry? Połączenie pielęgnacji od zewnątrz z pielęgnacją wewnątrz zdecydowanie poprawi nam kondycję naszej skóry. Tylko wtedy na dłużej utrzymamy blask, elastyczność, jędrność.

 

Jak to zrobić? ESTHECHOC – CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE to pierwszy na świecie przebadany klinicznie nutrikosmetyk, który ma silny wpływ na metabolizm starzejącej się skóry. Potrafi skutecznie ograniczyć negatywny wpływ czynników powodujących jej uszkadzanie i starzenie. Stres oksydacyjny (prowadzący do stanów zapalnych), spadek utlenowania tkanek oraz spadek wydolności transportu tlenu w osoczu to zmiany związane ze starzeniem, które można mierzyć i monitorować za pomocą biomarkerów skóryparametrów, które świadczą o poziomie zachodzących w skórze zmian metabolicznych, skutkujących pojawianiem się zmarszczek, bruzd, przesuszeniem czy utratą elastyczności.

Jak możemy poprawić biomarkery skóry? Esthechoc zawiera działający przeciwzapalnie, wspomagający transport tlenu do tkanek najsilniejszy, znany nauce antyoksydant – astaksantynę (6 tys. razy silniejszy od witaminy C!) oraz wzmacniające mikrokrążenie w skórze i uelastyczniające naczynia włosowate kakao.

 

Wystarczy 1 dawka dziennie przez 3 tygodnie, by poprawić stan skóry.

W skład esthechoc wchodzą tylko naturalne składniki. I jest idealna dla osób, które dbają o formę i zdrowie🙂 – dzienna dawka to tylko 38 kcal!

 

Esthechoc jest przebadany i zatwierdzony przez zespół naukowo-badawczy w Wielkiej Brytanii. Firma ma swoją siedzibę w Cambridge oraz utrzymuje sieć współpracy na polu badawczym i handlowym na całym świecie.

Niech żywność będzie Twoim lekiem, a lek Twoją żywnością” Hipokrates

ESTHECHOC – CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE dostępne w wybranych gabinetach medycyny estetycznej i na stronie www.esthechoc.com

Cena 195 zł / 21 sztuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *