Odmłodzenie – zgoda z naturą

image01
BIOEFFECT EGF SERUM zaskoczyło mnie jak mało co. Jakże eleganckie w swojej prostocie opakowanie, z przyjaznym aplikatorem. Wystarczy kilka kropli, zaaplikowanych wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i……

 

i rano budzisz się , a Twoja skóra jest cudownie wypełniona, nawilżona, niebiańsko gładka.

 

 

image03

Czyż nie tego oczekujesz codziennie rano, patrząc w lustro i wypatrując zmarszczek, które jeszcze wczoraj wieczorem były, a teraz… niemożliwe… wyspałam się czy to rzeczywiście efekt kosmetyku. Naturalny blask, młody wygląd. Gdzie się podziały moje widoczne drobne linie i zmarszczki? Zmniejszyły się przebarwienia i uszkodzenia skóry – to niestety mój ostatni urlop (przecież słońce było za mgłą, nie widziałam potrzeby stosowania dodatkowych filtrów ochronnych, dopóki nie zobaczyłam uszkodzeń wywołanych nadmiernym słońcem). Na szczęście szybka i regularna aplikacja serum wyraźnie redukuje oznaki chwili słonecznego zapomnienia.

 

 

Wystarczą cztery krople dziennie BIOEFFECT® EGF SERUM, byś mogła cieszyć się piękną i młodą skórą. I znacząco poprawić wyglądu skóry – brzmi jak pospolita reklama, ale to rzeczywistość.

image02

 

 

Ja pierwsze efekty zauważyłam już po 3 tygodniach, te bardziej widoczne, trwałe – po 6 tygodniach stosowania. Zdecydowanie zmniejsza się widoczność zmarszczek i linii, a skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna, wyraźnie młodsza i pełna blasku.

 

 

 

 

 

image04

 

Bioeffect jest jedyną firmą na świecie, która czynniki wzrostu komórek pozyskuje z roślin hodowanych na wulkanicznej glebie w geotermalnie ogrzewanych szklarniach.

Hypoalergiczne, beztłuszczowe, bezzapachowe, pozbawione konserwantów, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry i złożone z zaledwie siedmiu składników!

 

 

Dostępne w Perfumerii Quality Missala Cena: 555 zł

 

Podstawą marki BIOEFFECT są odkrycia uhonorowane Nagrodą Nobla.

W 1986 roku Stanley Cohen i Rita Levi-Montalcini otrzymali ją za udowodnienie istnienia czynników wzrostu EGF (Epidermal growth factor), czyli aktywatorów komórkowych oraz ich kluczowej funkcji w biologii ludzkiej skóry. W roku 2012 za odkrycie, że dojrzałe komórki mogą być przeprogramowane w komórki macierzyste nagrodzono zespół w składzie: John B. Gurdon i Shinya Yamanaka.

Wszystkie preparaty BIOEFFECT zawierają w swoim składzie unikalny kompleks EGF. Zawarte w nim aktywatory komórkowe wyhodowano w jęczmieniu z nasion, którym zaszczepiono ludzki gen EGF, dlatego ludzka skóra doskonale je „rozumie”. Pojedyncze sadzonki jęczmienia uprawiane są w Islandii w nowoczesnych szklarniach, ogrzewanych i oświetlanych energią odnawialną, czerpaną z podziemnych, wulkanicznych źródeł. Rośliny hodowane są metodą hydroponiczną w podłożu z pumeksu wulkanicznego, nawilżanym źródlanie czystą wodą. Dzięki zastosowaniu zasad zielonej biotechnologii (green biotechnology), tak wyhodowane EGF nie są narażone na ryzyko zakażenia endotoksynami lub innymi, potencjalnie niebezpiecznymi dla człowieka czynnikami zakaźnymi, jakie występują w czasie produkcji EGF innymi metodami, np. w hodowlach wykorzystujących bakterie lub komórki zwierzęce.

Młoda skóra produkuje wystarczającą ilość aktywatorów komórkowych EGF, pomagających utrzymać młody wygląd i blask. Z wiekiem ich ilość spada, a skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność, staje się cieńsza, matowa, a na jej powierzchni pojawiają się przebarwienia. W tym samym czasie zmniejszeniu ulega także ilość kolagenu i elastyny w skórze, co sprawia, że traci ona jędrność i zaczynają się tworzyć zmarszczki.

Aktywatory komórkowe z kompleksu EGF, wchodzącego w skład wszystkich preparatów  BIOEFFECT, błyskawicznie stają się częścią naturalnej sieci komunikacyjnej skóry. Działają jak posłańcy, przekazujący komórkom skóry informacje o przyspieszeniu procesu jej odnowy i utrzymaniu właściwego tempa procesów życiowych, a co za tym idzie – przywróceniu skórze młodego wyglądu i naturalnego blasku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *