Ekskluzywna pielęgnacja włosów

Każda z nas na co dzień upiększa swoje włosy. Poddajemy je stylizacji, koloryzacji, etc. Wszystkie te zabiegi w rezultacie niestety niszczą nasze włosy. Chemia i temperatura, czynniki zewnętrzne, a także brak odpowiedniej pielęgnacji powodują wielopoziomowe uszkodzenia, które dają „efekt domina”. Najszybciej włosy tracą blask (złe nawilżanie), stają się szorstkie, matowe, łamliwe. Zatem… czy można mieć piękne i zdrowe włosy bez konieczności rezygnowania z ulubionych kobiecych rytuałów? Ależ oczywiście!

foto-rene-furterer

Marka René Furterer znalazła rozwiązanie… Naturalne rozwiązanie! To intensywnie regenerująca i odbudowująca Absolue Kératine – nowa, ekskluzywna linia do włosów zniszczonych, łamliwych, osłabionych – wymagających dogłębnej regeneracji i wielopoziomowej odbudowy.

ak-shampooing-200-ml-kopia

 

René Furterer Absolue Kératine

– szampon głęboko odbudowujący

Wielopoziomowa odbudowa i regeneracja, dzięki czemu włosy z dnia na dzień stają się bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące – czyli po prostu zdrowsze i piękniejsze. Dodatkowym atutem produktów, jest piękny, zmysłowy zapach, pozwalający poczuć się jak w eleganckim spa.

Konsystencja  jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów.
Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty.

Cena 90,00 zł / 200 ml

 

ak-masque-200ml-kopia

 

 

 

René Furterer Absolue Kératine

– maska głęboko odbudowująca
Regenerująca kuracja SOS, przywracająca włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej.
Stosowanie: 1-2 x w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

Cena 230,00 zł/200 ml

 

ak-soin-100-ml-kopiaRené Furterer AbsolueKératine

 

 

 

odżywka głęboko odbudowująca bez spłukiwania
Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych. Odżywka zawiera aminokwasy podobne do tych, które występują w keratynie, znajdującej się we włosach.
Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

Cena 130,00 zł / 100 ml

 

 

 

Kosmetyki dostępne w perfumerii SEPHORA

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO1:

wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.
BIOCYMENTYNA:

ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.
OLEJ Z LNICZNIKA

wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *