Blask świątecznego luksusu

 

„Złoto jest jedynym materiałem, którego nie mogę nosić na mojej skórze, zawsze łamie się i pęka. Mogę go jedynie oglądać, dotknąć, czy podarować… Lubię złoto za jego unikalny blask. Za fantazję. Za jego nieskończoną różnorodność. Mnogość kolorów, świetlistość i ciężar. Kolekcja AUDACE DE L’OR jest moim osobistym spojrzeniem na ten jakże rzadki, symboliczny i luksusowy materiał. Jest to konfiguracja mojej wyobraźni w połączeniu z moimi różnorodnymi doświadczeniami. Potraktujmy kolekcję Christmas 2016 jako zmysłowe zaproszenie do wyjątkowego świata luksusu.”

Gold bless you!

Nicolas Degennes

Puder sypki PRISME LIBRE Givenchy

puder-givenchy

Od dawna pudry Givenchy stanowiły dla mnie doskonały sposób na dopełnienie makijażu, czy to na co dzień, czy tego bardziej wymagającego – wieczorowego.

I po raz kolejny znana nam francuska marka, słynąca z piękna i elegancji, zamkniętej w klasyce, przygotowała edycję limitowaną pudru sypkiego PRISME LIBRE Voile Audacieux. To kolekcja, która ociepla świąteczny luksus nową harmonią delikatnego blasku.
Te paletę odcieni stanowią: cudowna żółć, olśniewający róż, delikatny fiolet i subtelny morelowy. Wzajemnie mogą być w nieograniczony sposób ze sobą mieszane, aby utworzyć własną wersję makijażu.
Ten rzeźbiony w złocie, jubilerski klejnot sprawi, że zalśnisz niepowtarzalnym blaskiem!

No. 8 VOILE AUDACIEUX

Puder sypki dostępny w 15 najlepszych perfumeriach Sephora od listopada 2016 r.

Prisme Libre Voile Audacieux, N.8, cena: 238 zł

GIVENCHY  Audace de l’Or, CHRISTMAS 2016 COLLECTION

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *