Bezpieczny demakijaż

Wracamy z pracy, szybki obiad, lekcje z dziećmi, … i nastaje wieczór. Chwila wytchnienia i relaksu, a następnie hop! … do łóżka. Chwila, a demakijaż? Przecież na twarzy pozostałości po porannym makijażu, resztka pudru, tusz na rzęsach… dzisiaj już nie mam siły, zrobię to jutro. Jakże często zdarza się nam zapominać lub z powodu po prostu zmęczenia nie zadbać o wieczorną toaletę🙂. A przecież doskonale wiemy, że postawą w pielęgnacji twarzy jest prawidłowy, codzienny demakijaż i oczyszczenie skóry. To sukces dobrej kondycji naszej skóry.

Dla wszystkich nietolerującej tradycyjne sposoby oczyszczania DERMEDIC proponuje nam bezpieczny preparat do każdego rodzaju, nawet tej najbardziej wymagającej skóry – nadwrażliwej, alergicznej, nadreaktywnej i po zabiegach kosmetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

Fizjologiczna emulsja micelarna Tolerans Sensitive DERMEDIC – skutecznie usuwa zanieczyszczenia, sebum i makijaż. Produkt polecam wszystkim, dla których oczyszczanie wiąże się z odczuwalnym dyskomfortem. Działa doskonale w przypadku nietolerancji oczyszczania z użyciem wody. Łagodzi podrażnienia i wzmacnia system odpornościowy skóry, nie wywołuje podrażnień, uczucia ściągania i wysuszenia.

 

Emulsja idealnie sprawdza się zarówno w przypadku oczyszczania i spłukiwania twarzy wodą po umyciu, jak również oczyszczania twarzy bez użycia wody, za pomocą płatków kosmetycznych nasączonym preparatem. Nowoczesna, żelowa formuła doskonale usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.

 

Bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone w badaniach dermatologicznych, klinicznych i okulistycznych.

 

 

Fizjologiczna emulsja micelarna Tolerans Sensitive Dermedic dostępna w aptekach.

Cena 30 zł / 100 ml

Hypoalergiczna, żelowa formuła emulsji łączy przyjemność stosowania z wyjątkowym bezpieczeństwem: receptura pozbawiona jest SLS, SLES, alkoholu, mydła, parabenów, barwników i kompozycji zapachowej.

Składniki aktywne:

  • Gliceryna
  • Betaina
  • Beta-Glukan
  • Alantoina
  • D-Panthenol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *