Luksusowy makijaż

Gdy spróbujesz nie będziesz chciała przestać stosować – doskonałe do makijażu, o najwyższej jakości pudry do twarzy i ciała, w luksusowym opakowaniu –  marka Nebu Milano. A do tego niesamowicie wydajne.

nebu-milano-kompozycja

Wiodącym produktem Nebu Milano są kolorowe kompakty Face & Body Satin Sparkle.

Wypiekane pudry rozświetlające do twarzy i ciała o bardzo wysokiej zawartości pigmentu, dostępne są w czterech kolorach: Angel, Aura, Goddess i Luna Platinum. Dzięki aksamitnej formule, nakładanie pudrów jest szybkie i proste, a skóra zyskuje świetlisty i trwały efekt.

W bogatej ofercie marki znajduje się również kolekcja najwyższej jakości pudrów matujących, różów do policzków oraz rozświetlających pudrów brązujących.

Wypiekane pudry matujące marka Nebu Milano oferuje w odcieniach Muse, Beloved i Nymph, zaś wypiekane rozświetlające pudry brązujące w kolorach Eternal, Eclypse i Pink Horizon.

Wypiekane róże do policzków w odcieniach Afterglow, Destiny, Violet Flame i Majestic dzięki satynowej formule umożliwiają stopniowanie efektu i intensywności koloru

nebu-milano-platynowa-puderniczkanebu-milano-zlota-puderniczka

Wszystkie pudry i róże dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: złotym i platynowym, zdobionych kryształami Swarovskiego.

Nebu Milano jest ekskluzywną marką najwyższej jakości kosmetyków do makijażu: pudrów do twarzy i ciała oraz różów do policzków. Wszystkie produkty Nebu Milano wytwarzane są we Włoszech i wyróżniają się najwyższą jakością surowców, doskonałym wykonaniem oraz wyjątkowym wzornictwem opakowań. Eleganckie, luksusowe puderniczki pokryte są 24-karatowym złotem i zdobione kryształami Swarovskiego.

nebu-milano_pedzel-sonic-platinum-i-gold

 

Kolekcję luksusowych produktów Nebu Milano uzupełniają pędzle kabuki do nakładania pudrów i różów. Bardzo eleganckie, poręczne i wygodne pędzle wykonano z białego, niezwykle miękkiego włosia, dlatego idealnie nadają się do aplikacji pudrów i różów. Rączki wszystkich pędzli efektownie zdobią kryształy Swarovskiego.

 

 

Produkty Nebu Milano dostępne są w Perfumerii Quality

NEBU Wypiekany puder rozświetlający do twarzy i ciała  Cena 435 zł

NEBU Wypiekany róż do policzków Cena 275 zł

NEBU Rozświetlający puder brązujący Cena 345 zł

NEBU Wypiekany puder matujący Cena 275 zł

NEBU Pędzle kabuki Cena 275 zł – 345 zł – 565 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *