Afrodyzjak zamknięty w falkonie

Zapach inspirowany lekkim i ciepłym kaszmirem, miękkim jedwabiem i gorącym aksamitnym welwetem. Całość przenosi nas w świat Orientu, świat przepychu i bogactwa…Zapach, który powinnaś mieć.

OUD Satin mood, kolejne dzieło Francisa Kurkdjiana, zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Najpierw musisz pozwolić uwolnić się nucie głowy, następnie delikatnie wtopić się w nutę serca, by na końcu poczuć nutę bazową. To ta właściwa – w której zatapiasz się bez pamięci:-)

Głównym składnikiem zapachu jest żywica agarowa – cenna, rzadka i droższa niż złoto esencja używana do komponowania perfum. Nuty zapachowe uwalniają się powoli, stopniowo zmieniając woń. Trwałość jest niesamowicie wyjątkowa. Na skórze potrafi utrzymać się kilkadziesiąt godzin, na ubraniu – nawet miesiąc.

 

 

maison-francis-kurkdjian-oud-satin-mood-70ml-edp

Serce zapachu to intensywny, luksusowy akord oudowy, który w połączeniu z finezyjną nutą fiołka i bogatym aromatem różanym, komponuje z esencją róży bułgarskiej i absolutu róży tureckiej. Zmysłowa baza z ambry i wanilii nadaje zapachowi łagodnej miękkości.

A teraz moje drogie po prostu zamknijcie oczy i … wyobraźcie jak wasza skóra, ciepła od gorących promieni słońca otula się w delikatny dotyk satyny… To OUD Satin mood – zapach, który działa:-)

Pokochałam go po raz pierwszy, gdy poczułam go na swojej skórze w dniu premiery. Po raz drugi, kiedy w fatalny dzień wystarczyła kropla zapachu, by zmienić nastrój w ciepły i jedwabiście łagodny. Po raz trzeci, kiedy ON poczuł go na mojej skórze.

Do trzech razy sztuka!

 

oud-satin-mood-qulity-missala

Skład:
Nuty głowy: fiołek
Nuty serca: oud z Laosu, róża bułgarska (esencja), róża turecka (absolut)
Nuty bazy: ambra, wanilia

Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna

Nos: Francis Kurkdjian

Woda perfumowana (EDP) OUD Satin mood  dostępna w Perfumeriach Quality

Cena: 835 zł / 70 ml

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *